اخبار

✅در آیین کلنگ زنی کلینیک تخصصی بیمارستان دکتر چمران کنگاور مطرح شد

✅در آیین کلنگ زنی کلینیک تخصصی بیمارستان دکتر چمران کنگاور مطرح شد
💢 دکتر رضایی نماینده شهرستانهای کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی

🔸 از دکتر محمدی رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه و معاونان و مدیران پر تلاش  این  دانشگاه که همواره در راستای ارتقا بهداشت و درمان استان و ارائه خدمات بهداشتی درمانی مطلوب به مردم  تلاش می کنند بسیار سپاسگزارم.

🔸 به طور قطع با توجه و پیگیری دکتر محمدی رییس دانشگاه و معاون توسعه دانشگاه و زحمات معاونین بهداشت و درمان دانشگاه اقدامات بسیار خوبی در حوزه بهداشت و درمان این شهرستان انجام خواهد شد .

💢حجت الاسلام حسینی امام جمعه شهرستان کنگاور:

🔸دکتر محمدی رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه و همکاران ایشان در شبکه بهداشت و درمان کنگاور اقدامات بسیار خوبی در جهت ارائه خدمات مطلوب و شایسته به مردم شهرستان انجام داده اند.

🔸انشاء الله با راه اندازی کلینیک ویژه بیمارستان شهید چمران کنگاور بسیاری از مشکلات مردم شهرستان در حوزه درمان مرتفع خواهد شد.

🔸تمام مسئولان استان باید با همکاری و همدلی در راستای پیشرفت همه جانبه استان تلاش کنند و در رسیدن به اهداف عالی نظام و انقلاب که خدمت به مردم کشور عزیز مان ایران است همواره با یکدیگر همدل و همراه باشند.

💢دکتر خالدی رییس شبکه بهداشت و درمان  شهرستان کنگاور :

🔸 از همراهی و حمایت های بسیار خوبی که دکتر رضایی نماینده مردم شهرستان های صحنه، هرسین و کنگاور و  آیت ا... حسینی امام جمعه شهرستان کنگاور در راستای ارتقا بهداشت و درمان شهرستان با شبکه بهداشت و درمان شهرستان داشته و دارند، بسیار سپاسگزارم و بسیاری از مسائل و مشکلات شهرستان در حوزه بهداشت و درمان شهرستان با همکاری این عزیزان به بهترین شکل ممکن و تا حصول نتیجه بررسی و پیگیری می گردد .

🔸همکاری و حمایت های دکتر محمدی رییس دانشگاه و هیات رییسه دانشگاه در خصوص رسیدگی به درخواستهای مردم شهرستان در حوزه بهداشت و درمان شهرستان کنگاور بسیار قابل تقدیر است.

🔸با وجود مشکلاتی که وجود دارد اقدامات بسیار خوبی در شهرستان در حال انجام است و سال گذشته ۹۰ میلیارد ریال اعتبار به حوزه بهداشت و درمان شهرستان اختصاص یافت.

🔸 ساخت مرکز خدمات جامع سلامت روستایی قارلق و پنج خانه بهداشت در سال گذشته با پیگیری رییس دانشگاه و معاونین توسعه مدیریت و منا بع و بهداشتی دانشگاه از مهمترین اقدامات صورت گرفته است.

🔸 بی شک ساخت کلینیک تخصصی که از مطالبات مردم شهرستان کنگاور است اقدامی مهم در راستای ارتقا بهداشت و سلامت شهرستان محسوب می شود.

✔️ پنج شنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۲

🆔@k_health
۱۳ مهر ۱۴۰۲ ۱۳:۰۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید