فهرست اخبار

جشن روز پرستار در شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگاور برگزار شد
بمناسبت میلاد با سعادت حضرت زینب(س) و روز پرستار، سه شنبه مورخه 95/11/18 مراسم جشنی با حضور سرپرست شبکه و جمعی از پرسنل بیمارستان شهید دکتر چمران در محل سالن اجتماعات بیمارستان برگزار گردید.
همزمان با میلاد فرخنده حضرت زینب (س) و روز پرستار 15 بهمن استاندار کرمانشاه اسداله رازانی با حضور در بیمارستان شهید دکتر چمران با اهدا گل و لوح تقدیر این روز را به پرستاران و کادر درمانی تبریک گفت.
کارگاه آموزش سلامت روان کارمندان برگزار شد.
دوره آموزش سلامت روان کارمندان (با عنوان مهارت های زندگی) به همت بسیج جامعه پزشکی شبکه بهداشت و درمان شهرستان در سالن اجتماعات مرکز بهداشت برگزار شد.
افتتاح بلوک زایمانی و خانه متخصصین بیمارستان شهید دکتر چمران کنگاور
به گزارش روابط عمومی شبکه، مراسم افتتاح بلوک زایمانی و سه واحد خانه متخصصین بیمارستان شهید دکتر چمران در تاریخ 95/11/13 همزمان با دهه فجر افتتاح شد.
خیر نیکوکار جناب آقای حاج علیجان شریف زاده مبلغ یک میلیارد و پانصدهزار ریال جهت کمک به احداث بخش دیالیز بیمارستان شهید دکتر چمران اهدا نمودند .
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در نشستی که روز دوشنبه مورخ 95/9/29 در محل فرمانداری شهرستان کنگاور با حضور جمعی از مسئولین شهرستان و دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه برگزار شد عنوان کردند : نمایندگان مردم در مجلس برای جذب متخصصان به صورت بسیار جدی به دانشگاه کمک کنند.
برگزاری مراسم عزاداری در شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگاور
کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگاور در مراسمی به سوگواری و عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران وفادارش پرداختند.
عیادت از بیماران سالمند بستری در بیمارستان شهید دکتر چمران بمناسبت هفته سالمند
امام جمعه و جمعی از مسئولین شهرستان کنگاور به مناسبت هفته سالمند از بیماران بیمارستان شهید دکتر چمران این شهرستان عیادت کردند
نواخته شدن زنگ امر به معروف و نهی از منکر در مدرسه باقرالعلوم شهرستان کنگاور
همزمان با اولین روز از ماه محرم الحرام، زنگ امر به معروف و نهی از منکر همزمان با مدارس سراسر کشور به صورت نمادین در دبیرستان پسرانه باقرالعلوم این شهرستان نواخته شد.