فهرست اخبار

در آخرین روز از هفته سلامت ایستگاه یک روزه خطرسنجی سکته‌های قلبی، مغزی و سرطان در مرکز جامع خدمات سلامت شهری و روستایی گودین برگزار گردید.
نمایشگاه هفته سلامت امروز 6 ادریبهشت‌ماه و در ششمین روز از هفته سلامت که با عنوان "هنر و رسانه، سواد سلامت" نامگذاری شده است، به کار خود ادامه داد.
جلسه آموزشی پیشگیری از افسردگی ویژه جوانان جمعیت هلال احمر
در سومین روز از هفته سلامت جوانان جمعیت هلال احمر در خصوص پیشگیری از افسردگی توسط آقای رضایی کارشناس ارشد آموزش بهداشت مدارس دانشگاه آزاد کنگاور آموزش دیدند.
همایش سفیران سلامت دانش‌آموزی در کنگاور برگزار شد
همایش سفیران سلامت دانش‎آموزی با حضور رئیس اداره آموزش و پرورش ، مدیر شبکه ، معاونت امور بهداشتی ، کارشناسان مرکز بهداشت و سفیران سلامت دانش‌آموزی در سومین روز از هفته سلامت برگزار شد.
نمایشگاه «خطرسنجی سکته های مغزی،قلبی و سرطان»در کنگاور  برپا شد
در هفته سلامت نمایشگاه‌ خطرسنجی سکته‌های قلبی، مغزی و سرطان در مرکزبهداشت برپاست.
معدوم سازی 512 کیلوگرم مواد غذایی فاسد
512 کیلو گرم انواع مواد غذایی تاریخ مصرف گدشته در دومین روز از هفته سلامت (غذای سالم، جامعه سالم ) توسط بازرسین بهداشت محیط کشف و معدوم گردید.
در دومین روز از هفته سلامت که به نام غذای سالم، جامعه سالم نامگداری شده است جشنواره غذای سالم در مدرسه ابتدایی دخترانه مکتب الزهرا و مشارکت خواهران بسیج و بازیهای بومی با شعار زندگی سالم با نشاط و امید در مدرسه پسرانه ملاصدرا برگزار شد.
بمناسبت هفته سلامت با شعار زندگی سالم ، با نشاط و امید گروه کوهنوردی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگاور امروز صبح به کوه خان گرمز صعود کردند