فهرست اخبار

برگزاری سمینار آموزشی ازدواج سالم و پایدار در شهرستان کنگاور
سمینار آموزشی ازدواج برای جوانان با هدف راه های آغاز زندگی سالم و پایدار با حضور معلمین و مربیان پرورشی آموزش و پرورش ، دانشجویان ، نمایندگان ادارات و پرسنل مرکز بهداشت کنگاور برگزار شد
اولین همایش استانی ژنتیک اجتماعی در کنگاور برگزار شد
اولین همایش استانی ژنتیک اجتماعی به همت شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگاور در سالن علامه طباطبایی برگزار شد.
برگزاری همایش جامعه ایمن در شهرستان کنگاور
به منظور پیشگیری از حوادث نوروزی؛همایش منطقه ای جامعه ایمن به مناسبت پیشگیری از حوادث نوروزی در شهرستان کنگاور برگزار شد.
جشن روز پرستار در شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگاور برگزار شد
بمناسبت میلاد با سعادت حضرت زینب(س) و روز پرستار، سه شنبه مورخه 95/11/18 مراسم جشنی با حضور سرپرست شبکه و جمعی از پرسنل بیمارستان شهید دکتر چمران در محل سالن اجتماعات بیمارستان برگزار گردید.
همزمان با میلاد فرخنده حضرت زینب (س) و روز پرستار 15 بهمن استاندار کرمانشاه اسداله رازانی با حضور در بیمارستان شهید دکتر چمران با اهدا گل و لوح تقدیر این روز را به پرستاران و کادر درمانی تبریک گفت.
کارگاه آموزش سلامت روان کارمندان برگزار شد.
دوره آموزش سلامت روان کارمندان (با عنوان مهارت های زندگی) به همت بسیج جامعه پزشکی شبکه بهداشت و درمان شهرستان در سالن اجتماعات مرکز بهداشت برگزار شد.
افتتاح بلوک زایمانی و خانه متخصصین بیمارستان شهید دکتر چمران کنگاور
به گزارش روابط عمومی شبکه، مراسم افتتاح بلوک زایمانی و سه واحد خانه متخصصین بیمارستان شهید دکتر چمران در تاریخ 95/11/13 همزمان با دهه فجر افتتاح شد.
خیر نیکوکار جناب آقای حاج علیجان شریف زاده مبلغ یک میلیارد و پانصدهزار ریال جهت کمک به احداث بخش دیالیز بیمارستان شهید دکتر چمران اهدا نمودند .
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در نشستی که روز دوشنبه مورخ 95/9/29 در محل فرمانداری شهرستان کنگاور با حضور جمعی از مسئولین شهرستان و دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه برگزار شد عنوان کردند : نمایندگان مردم در مجلس برای جذب متخصصان به صورت بسیار جدی به دانشگاه کمک کنند.